Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Svadobný deň je jeden z najdôležitejších dní v tvojom živote, to ti Jim hádam nemusí pripomínať. A Jim verí, že ako pre teba tak aj tvoju polovičku je to najšťastnejší deň. V každom prípade obaja partneri nesú zodpovednosť za to, že budú vyzerať čo najlepšie. Je to len jeden deň, takže si daj skutočne záležať, nech je tvoja vyvolená očarená. Aj keď máš radšej strapatý look, prekonaj sa a buď za fešáka. Vďaka Jimovi a jeho radám ani príprava dokonalého looku na veľký deň D nemusí byť makačka a stres. Tak poďme nato!

Dokonalé oholenie alebo úprava brady

Nenechaj si rezerváciu u dobrého barbera na poslednú chvíľu. Predtým si poriadne pozri jeho prácu, aby si bol spokojný a všetko bolo perfektné.

Pokiaľ nemáš hustú bradu, bradisko či slušné strnisko, Jim odporúča tradičné mokré holenie. Klasika, ktorú si určite zamiluješ. Horúci uterák pomôže tvojej pleti zrelaxovať, zatiaľ čo sa barber pustí do holenia. Prosím ťa uisti sa, že barber používa nové žiletky a nešetrí, použije všetko správne a nevynechá balzam po holení. Bez upokojenia pokožky po holení by si vyzeral ako podráždená muchotrávka. 

Ukáž svojej bradke lásku

Ak si muž s bradou, nezabudni pred veľkým dňom zastrihnúť nečestný chmúr. Fúzy sa môžu rýchlo dostať do chaosu, takže si to nechaj až na veľký deň. Nezabudni na kondicionér na bradu, olej či vosk. Tieto dobrôtky maj celý deň niekde po ruke.

Nenechaj sa zmeniť drasticky!

Jim neodporúča nechať sa zmeniť na nepoznanie. Predsalen raz, keď si budete pozerať svadobné fotky, nemôžeš dať manželke dôvod na podozrenie, že si VTEDY zobrala niekoho úplne iného. Vyhneš sa tak blblým pripomienkam, ako si sa za tie roky veľmi zmenil.

Pred príchodom do barbershopu si nezabudni správne umyť vlasy

A je to tu. Jim vie, že to občas flákaš a správnu starostlivosť o vlasy zanedbávaš, najmä keď ide o kondicionér. Jim tiež vie, že šampón a kondicionér nie je ozdoba do kúpeľne, ale ide o výrobky, ktoré tvoje vlasy a vlasová pokožka potrebuje ako soľ. Kondicionér slúži najmä  na vyrovnanie produkcie mazu, ktorý spôsobuje mastnotu vlasov.

A chceš ísť s mastnými vlasmi? Viac o správnom umývaní sa dozvieš v tomto článku. Čo sa týka účesu, nechaj si poradiť od skúseného barbera.

Kamarát, nezabudni na svoje maxi ochlpenie!

Nie, nie! Jim nemyslí tam dole - hoci to môže tiež vyžadovať trochu "upraviť"!

Ak bude treba, prejdi aj pol kraja za takým barberom, ktorý sa postará aj o ten najnenápadnejší chlp na tvojej hlave. Jim upozorňuje na tie v nose a pokiaľ je potreba, trochu uprav aj obočie či chlpaté uši, nuž Jim nevie aká je tvoja genetika. Tieto služby sú dnes u holičov bežnou vecou, nemusíš hanbiť opýtať.

Venuj pozornosť aj pokožke

Pokožka je tvoj najväčší orgán a zaslúži si rozmaznávanie. Pri príprave svadby vypi dostatok vody, aby bola tvoja pokožka hydratovaná. Tiež by si mal použiť čistiaci prípravok na tvár, ktorý odstráni nečistoty a maz z hlbokých pórov pokožky, čím dôjde k úplnému rozjasneniu pleti. Nakoniec nezabudni ani na pleťový krém.

Jim pokladá deodorant za samozrejmosť!

Nezabudni na nechty

Veľa chlapov tak veľmi premýšľa o obleku, topánkach a kravate, až zabúda na tie jednoduché veci. Pritom čistenie nechtov netrvá vôbec dlho a je to veľmi dôležité.

Aplikuj poriadnu kolínsku

Či sa ti páči sladká, pižmová alebo alkoholová vôňa kolínskych, nezabudni si ju zobrať aj so sebou!

Tu sa naše rady končia

Zvyšok je kámo na tebe. Hlavne si to celé poriadne uži. Jim ti bude držať palec!