Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Konečne ti narástla brada a ty si neodolal pokušeniu upraviť ju na svoj obraz, no tak trochu si to zvrzal? Nevadí, nemaj hlavu v smútku. Každý problém má svoje riešenie. Nie je potrebné hneď siahať po žiletke a začať odznova. Pomôžeme ti napraviť tvoj omyl.

Problém

Veľa nových brád si na tvárach ich majiteľov dlho nepožije práve kvôli zle definovaným líniám na krku. Takýto problém často nastáva, ak sa človek snaží stanoviť okraje brady príliš skoro ešte v procese jej rastu. Ďalšou príležitosťou ako si dokonale zrujnovať vizáž brady je zle definovať jej líniu na lícach. Pokiaľ sa ti podarila spáchať niektorý z týchto zločinov, nechytaj infarktové stavy. Tieto chybičky krásy sa dajú jednoducho opraviť s trochou odhodlania a trpezlivosti a bez potreby začať s bradou úplne od nuly. Ak budeš nasledovať jednu z metód opísaných nižšie, zistíš, že pozitívnych zmien sa dočkáš skôr, než si čakal.

Oprava línie brady na krku či lícach: metóda ponechania všetkého

1. Prestaň sa holiť
2. Nechaj, nech si brada samovoľnej rastie na krku a lícach tam, kde ju potrebuješ neskôr upraviť
3. Ak chceš, zastrihávaj tvoju súčasnú bradu, aby nenarástla dlhšia ako je v súčasnosti. Nie je to nevyhnutné, ale týmto krokom novovyrastené časti nebudú musieť dobiehať bradu o tak veľký náskok
4. Daj novým výrastkom dostatok času poriadne vyrásť tak, aby si mohol uvažovať o lepšom mieste pre novú líniu na líci či krku. Počkaj týždeň alebo dva, ak vydržíš, tak aj viac. Čím viac nové časti narastú, tým viac začnú splývať s už existujúcou bradou.
5. Keď už sú výrastky ready, nasleduj inštrukcie v týchto článkoch podľa toho, čo potrebuješ:
- definovanie línie brady na krku
- definovanie línie brady na lícach
6. Po tom, ako si úspešne zvládol opraviť línie svojej brady, môžeš pravidelne bradu zastrihávať až kým ju nové výrastky dorastú.
7. Blahoželáme k tvojej staro-novej brade!

Pokiaľ si nasledoval tieto kroky a nepodarilo sa ti určiť optimálne línie brady na krku či lícach, skús to znovu alebo si vyber iteratívnu metódu:

Oprava línie brady na krku či lícach: iteratívna metóda

Táto metóda predstavuje stupňovitejší a diskrétnejší prístup k modifikácii brady na krku a lícach. Pre najlepšie výsledky môže byť potrebné tento postup viackrát zopakovať.

1. Nehoľ sa 1-2 dni
2. Urči novú líniu krku nižšie od existujúcej alebo urči novú líniu na lícach vyššie od existujúcej .
3. Nasleduj inštrukcie v týchto článkoch podľa toho, čo potrebuješ:
- definovanie línie brady na krku
- definovanie línie brady na lícach
4. Pokračuj v udržiavaní novodefinovanej línie na krku či lícach tak, aby mohli nové výrastky splynúť s už existujúcou bradou
5. Keď výrastky dorastú, kritickým okom zhodnoť výsledný tvar brady. Ak nie si spokojný, proces zopakuj.
6. Po tom, ako si úspešne zvládol opraviť línie svojej brady, môžeš pravidelne bradu zastrihávať až kým ju nové výrastky dorastú.
7. Blahoželáme k tvojej staro-novej brade!