Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Spoločnosť Vianio vznikla v roku 2012 pod názvom Pandora. Už od svojich začiatkov sa venujeme zásielkovému predaju cez internet, pričom dôraz vždy kladieme na prozákaznícky prístup, kvalitné produkty a dostupné ceny.

Spoločne s našimi zákazníkmi,sme si prešli viacerými transformáciami, ktoré mali za účel zjednodušiť nákupný proces, logistiku a celkovo tak skvalitniť služby, ktoré ponúkame. V roku 2018 sme predstavili koncept Vianio shopping group. Cieľom tohto projektu je poskytnúť zákazníkom možnosť nakupovať v rozličných segmentoch, na špecializovaných obchodoch, s jedným zákazníckym účtom a vernostným systémom. Táto cesta umožnila vytvoriť naozaj silný zľavový a vernostný program, ktorý dnes môžete využiť aj vy, pokiaľ si u nás vytvoríte účet.

Už od roku 2018 sa venujeme aj veľkoobchodnej spolupráci na celom Slovensku. Rozšírili sme tak záber pôsobnosti aj na maloobchodné prevádzky, ktorých je k dnešnému dňu už viac ako 100.

Hlavnými členmi riadenia spoločnosti sú Ing. Veronika Kolpaščiková, Ing. Katarína Špinerová a Ing. Miroslav Klembara, ktorí sa starajú o dennodenný chod a zabezpečujú širokú škálu funkcií pre celú spoločnosť.

Veríme, že sa vám bude u nás nakupovať, prípadne s nami spolupracovať, veľmi dobre.