Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Hľadanie vianočných darčekov vie byť poriadne únavný proces, ktorý ťa dovedie na pokraj zúfalstva. Jim myslí na tvoje mentálne zdravie, a tak dal pre teba dokopy zoznam top 5 tipov, pri ktorých sa vôbec nebudeš musieť hanbiť, keď bude tvoja polovička rozbaľovať darčeky. 

Podpora rastu brady s Bradorast mega kit: 5 balení + 1 zdarma

Pre chlapa, ktorý sníva o priadnej brade snáď nie je horší úder pod pás ako keď sa mu ju nedarí vypestovať. Preto každého, kto potrebuje zväčšiť (bradu) a dobre zahustiť, máme v ponuke megavýhodný set 5 Bradorastov, ku ktorým dodávame 6. kus úplne zdarma. Bradorast mega kit: 5 balení + 1 zdarma je balík pre bežcov na dlhú trať, ktorý zabezpečí intenzívne zásobovanie tela tou správnou zmesou vitamínov a stopových prvkov počas 6 mesiacov, aby si každý chlap mohol dopriať takú bradú a fúzy, aké mu genetika dovolí mať. Kúpiš s poštovným zdarma v akcii za 149,50 € namiesto 179,40 €.

Angry Beards Beard Straightener - žehlička na bradu a balzam Heat Protector

Stáčajúca sa neposlušná brada vie byť nočnou morou mnohých bradáčov. Jedným z riešení je elektrická žehlička na bradu od Angry Beards na úpravu a vyrovnanie dlhšej brady, ktorá sa ale hodí aj na úpravu vlasov a iného dostatočne dlhého porastu. Ku každému kusu dodávame bezplatne aj Heat Protector - balzam, ktorý pri žehlení bradu ochráni pred spálením. U nás kúpiš za bezkonkurenčnú cenu 63,90 € a s poštovným zdarma!

Angry Beards Beard Straightener - žehlička na bradu

Jimov set na holenie + rukavice Gripad zdarma

Každý, kto sem-tam zahoľuje svoj porast alebo ide úplne dohladka, ocení set na holenie. Tento Jimov set na holenie obsahuje Alvarez Gomez kolínsku vodu Barberia, penu na holenie, krém na holenie a krém po holení. Ideálny vianočný darček pre otca, kamaráta, priateľa či muža. Set kúpiš s až 37% zľavou za 85 € namiesto pôvodných 134,90 €. Okrem poštovného zdarma kúpiš tento set aj s darčekom v podobe rukavíc do posilky Gripad v hodnote 17,80 € úplne zadarmo. 

Jimov set na holenie + rukavice Gripad zdarma

Pohoda v podpalubí s Angry Beards Sada Antistick, Antisweat a darčekové vrecko

Kompletná sada pre každého chlapa, čo má gule. :) Sada obsahuje všetko, čo chlapské podpalubie potrebuje: mazivo na športové výkony Antistick, deodorant Antisweat pre spokojnosť aj v kancelárii či doma za stolom a parádne vrecko na prenášanie. Dokonalý prvý dojem pre teba zabezpečí darčeková krabica. Kúpiš u nás v zľave za 25 €. 

Jimov set na bradu + rukavice Gripad zdarma

Ak hľadáš darček pre bradáča, ktorý ale ponúkne z každého rožku trošku, Jimov set na bradu je tá správna voľba. Obsahuje Clubman Beard Trio sadu na bradu (olej na bradu, balzam na bradu a kondicionér na bradu), drevený hrebeň na bradu od Angry Norwegian, Clubman tekuté mydlo na telo a bradu, a Lime sec kolínsku vodu, ktorá sa hodí pri zahoľovaní brady alebo namiesto voňavky. Tento set je skvelý vianočný darček pre muža, priateľa či kamaráta bradáča. Set kúpiš za akciových 64,50 € namiesto 84 €. Okrem poštovného zdarma dostaneš aj rukavice do posilky Gripad v hodnote 17,80 € úplne zadarmo

Jimov set na bradu + rukavice Gripad zdarma

Toto bolo 5 tipov od Jima na darček pre muža na Vianoce. Chceš vedieť, čo ďalšie ti na Vianoce Jim odporúča? Prejdi na celú našu vianočnú ponuku tu. A pokiaľ potrebuješ pomôcť s výberom, píšvolaj, posielaj snežné sovy. Sme k dispozícii!