Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Hľadáš darček pre chlapa na Vianoce, vianočný darček pre otca či kamaráta? Nestrácaj hodiny brázdením po internete! Uľahči si hľadanie s Jimom, ktorý pre teba pripravil zoznam obsahujúci tipy na vianočný darček pre muža, s ktorými určite zaboduješ!

Podpora rastu brady s Beard Boost Set: Bradorast a Beard doping 2+2

Každý, kto bojuje s nedostatočne hustým či robustným porastom, ocení darček v podobe podpory rastu brady. Vďaka 46 aktívnym zložkám vrátane biotínu v kombinácii s oxidom diaminopyrimidínu si takto každý chlap môže dopriať takú bradu a fúzy, aké mu genetika dovolí mať. Beard Boost Set: Bradorast a Beard doping 2+2 je štartovací balík na 2 mesiace (Bradorast sa pije 15 ml každý deň ráno, Beard doping sa každý deň ráno a večer nanáša 4-6 pumpnutí na problematické miesta). Rozdiel by mal byť viditeľný už po prvom mesiaci. Ideálny vianočný darček pre chlapa, ktorý chce podporiť rast a hustotu svojho porastu. Beard Boost Set: Bradorast a Beard doping 2+2 u nás kúpiš s poštovným zdarma v akcii za 85 € namiesto 94,80 €.Beard Boost Set: Bradorast a Beard doping 2+2

Jimov set na bradu + rukavice Gripad zdarma

Ak hľadáš darček pre bradáča, ktorý ponúkne z každého rožku trošku, Jimov set na bradu obsahuje Clubman Beard Trio sadu na bradu (olej na bradu, balzam na bradu a kondicionér na bradu), drevený hrebeň na bradu od Angry Norwegian, Clubman tekuté mydlo na telo a bradu, a Lime sec kolínsku vodu, ktorá sa hodí pri zahoľovaní brady alebo namiesto voňavky. Tento set je skvelý vianočný darček pre muža, priateľa či kamaráta bradáča. Set kúpiš za akciových 64,50 € namiesto 84 €. Okrem poštovného zdarma dostaneš aj rukavice do posilky Gripad v hodnote 17,80 € úplne zadarmo

Jimov set na bradu + rukavice Gripad zdarma

Jimov set na holenie + rukavice Gripad zdarma

Každý, kto sem-tam zahoľuje svoj porast alebo ide úplne dohladka, ocení set na holenie pozostávajúci z výrobkov španielskej značky Alvarez Gomez. Tento Jimov set na holenie obsahuje Alvarez Gomez kolínsku vodu Barberia, penu na holenie, krém na holenie a krém po holení. Ideálny vianočný darček pre otca, kamaráta, priateľa či muža. Set kúpiš s až 37% zľavou za 85 € namiesto pôvodných 134,90 €. Okrem poštovného zdarma kúpiš tento set aj s darčekom v podobe rukavíc do posilky Gripad v hodnote 17,80 € úplne zadarmo. 

Jimov set na holenie + rukavice Gripad zdarma


Jimov ultimátny set na vlasy + rukavice Gripad zdarma

Hľadáš niečo špeciálne? Jimov ultimátny set pre perfektný pánsky účes a celkovú pánsku starostlivosť bude tým správnym darčekom na Vianoce. Jedná sa o skutočne robustnú sadu, ktorá obsahuje Clubman Supreme sprej na vlasy, Clubman Eau de Portugal tonikum pre svetlé vlasy, Uppercut Matt Clay hlinu na vlasy, silnú Dapper Dan pomádu na vlasy, Uppercut CT5 hrebeň na vlasy, Uppercut krém na holenie, Dapper Dan Blue vodu po holení, Uppercut Tekuté mydlo na tvár, Uppercut uterák na krk a GentBear štýlové červené ponožky L/XL (41-45). Ideálny vianočný darček pre otca, kamaráta, priateľa či muža. Set kúpiš s 29% zľavou za 99,50 € oproti pôvodným 140,70 €. Okrem poštovného zdarma kúpiš tento set aj s darčekom v podobe rukavíc do posilky Gripad v hodnote 17,80 € úplne zadarmo. 

Jimov ultimátny set na vlasy + rukavice Gripad zdarma

Angry Beards Beard Straightener - žehlička na bradu

Stáčajúca sa neposlušná brada je nočnou morou mnohých bradáčov. Jedným z riešení je elektrická žehlička na bradu od Angry Beards na úpravu a vyrovnanie dlhšej brady, ktorá sa hodí aj na úpravu vlasov a iného dostatočne dlhého porastu. Ku každému kusu dodávame bezplatne aj Heat Protector - balzam, ktorý pri žehlení bradu ochráni pred spálením. U nás kúpiš za bezkonkurenčnú cenu 53,80 € a s poštovným zdarma!

Angry Beards Beard Straightener - žehlička na bradu

Toto bolo 5 tipov od Jima na darček pre muža na Vianoce. Chceš vedieť, čo ďalšie ti na Vianoce Jim odporúča? Prejdi na celú našu vianočnú ponuku tu.