Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Pekná brada si vyžaduje svoju starostlivosť. Aby pôsobila príťažlivo a upravene, je viac než na mieste zaradiť do starostlivosti o ňu aj používane oleja na bradu. Že nevidíš na to dôvod? Tu ti vysvetlíme prečo povedať oleju na bradu ÁNO.

Prečo používať olej na bradu?

Mnoho chlapov žije v mylnej predstave, že niečo také ako oleje si na seba aplikujú len ženy. Veď bradu predsa stačí sem vyživiť niekoľkými dúškami dobre vychladenej dvanástky či naolejovať masťou z pečených rebierok. Pivo v sebe nepochybne obsahuje výživné látky vrátane niekoľkých typov vitamínu B, no na starostlivosť o bradu existujú vhodnejšie prípravky. Ak nechceš pestovať zalepenú smrdiacu bradu typu homeless style, ale chceš aby bola tvoja brada zároveň aj tvojou pýchou, tu sú dôvody, prečo je olej tou správnou voľbou.

Hydratácia – ak nenecháš tvoju bradu vysmädnúť odmení sa ti príjemnejším vzhľadom. Olej však hydratuje nielen bradu, ale aj pokožku pod ňou. Tá dokáže niekedy nepríjemne svrbieť. Poznáš to? Málo hydratuješ .

STOP krútiacim sa chĺpkom – chĺpky na brade si z času na čas žijú vlastným životom a krútia sa všetky svetové strany. Túto chlpatú anarchiu môžeš úplne jednoducho skrotiť práve pomocou oleja. Brada ostane hladkejšia, leskleišia, príjemnejšia na dotyk a ak pridáš čerešničku na torte napríklad v podobe tvarovacieho vosku, hneď to bude úplne iná káva (brada).

Žiadny zápach – ktosi raz povedal, že správny chlap má smrdieť. Akokoľvek by sme mohli o tomto výroku polemizovať, jedna vec je istá. Žiadna žena nebude vyhľadávať bezprostredný kontakt s nepríjemne zapáchajúcou bradou a riskovať, že ju nebodaj napne na vracanie. Nikto ti nekáže smrdieť ako parfuméria ani ako prostitútkin kufor. Napriek tomu, že niektoré naše produkty sú bez vône, olej na bradu dokáže neutralizovať nepríjemné pachy.

Čo často obsahuje olej na bradu?

Argánový olej – olej, ktorý môžeš konzumovať. Tento rastlinný olej pochádza z jadier argánového stromu, ktorý rastie väčšinou v Maroku. Na bradu pôsobí hydratačne a zjemňujúco.
Jojobový olej – jojobový olej je často používaný ako „olej – nosič” pre éterické oleje a iné prísady vo výrobkoch z dôvodu, že je úplne neškodný, antibakteriálny, antioxidačný a netoxický.
Mandľový olej – mierne ľahký a hypoalergénny olej, ktorý preniká kožou, odpcháva vlasové folikuly a umožňuje zdravý rast brady.
Marhuľový olej – obsahuje veľké množstvo nenasýtených esenciálnych mastných kyselín , množstvo vitamínov a veľké množstvo draslíka. Upokojí pleť a pomáha zbaviť sa nepríjemného pocitu napätia. Okrem toho má blahodárny vplyv aj na pokožku, vlasy a samozrejme aj bradu.
Správny olej by nemal obsahovať žiadne parabény, konzervanty ani umelé prísady. Pri oleji platí, že menej je niekedy viac a preto stačí len niekoľko kvapiek aby brada nebola zbytočne premastená a nevyzerala ako zmoknuté slíže. Každé ráno rozotrieť v dlaniach a vmasírovať do brady je ako detská hračka.
Tak čo?

Nezabúdaj! Olejovať netreba len motor, pánty na dverách a frajerkin chrbát. Olejovať treba aj bradu!!!