Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Čo je suché, dlhé a nepoddajné? Tí, ktorí to aspoň raz v živote zažili hneď vedia, že hovoríme o neudržiavanej brade. Ak si práve začal svoju bradovú púť a rozhodol si sa, že teraz je ten čas si bradu pestovať, je dobré zistiť, aká kozmetika na bradu je tá správna pre teba. Ak ťa trápia vyššie spomínané nepríjemnosti alebo ti v raste brady bráni nekonečné svrbenie, rozhodne čítaj ďalej a zisti, ako sa starať o bradu.

Aj tvrdý chlap by mal vedieť, ako sa starať o bradu

Balzam na bradu je skvelou príležitosťou, ako si každý deň chrániť svoju bradu. Vďaka nemu môžeš zabudnúť na suchú pokožku a nepríjemné lupiny a neustále odstávajúce chlpy. Ale aby mal balzam na bradu želané účinky, mal by si vedieť, ako ho používať.

Problémom brady je, že z dôvodu pichľavých chĺpkov je jej okolie a podklad (pokožka) často podráždený, vysušený a svrbí. Pokožka pod bradou totiž v takom prípade nestíha vyrábať dostatočne veľa prírodného balzamu – mazu, ktorým by zvlhčovala svoj povrch. Práve vtedy jej treba pomôcť, na čo sa skvelo hodí balzam na bradu. Ten zvykne obsahovať hydratačné oleje a maslá, ktoré pokožke pomôžu zregenerovať.

Čo obsahuje balzam na bradu?

Balzam na bradu patrí medzi základné prípravky na bradu, obsahuje totiž kombináciu vosku, masla a rôznych olejčekov, ktoré sa postarajú o jej výživu a ochranu. Hoci nedokáže zväčša udržať rôzne bláznivé tvary fúzov, postará sa, aby ti kade-tade neodstávali. Balzam je v podstate také „all-in“ riešenie. Zvlhčí tvoju bradu, spraví ju lesklejšou a zdravšou a tiež udrží základný tvar brady. Vyber si ten správny balzam pre tvoju bradu z našej ponuky!