Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Veľa mužov má problém s rastom brady. Vieme o tom svoje. Nebýva to ale vždy práve genetikou. Častokrát stres, nesprávne návyky a životný štýl dopomôžu tomu, že brada nerastie tak, ako by si to každý želal. Na trhu nájdeš rôzne prípravky na rast brady - od hormónov cez rôzne toniká až po výživové doplnky. Medzi ne patrí aj náš Bradorast, zmes vitamínov na podporu rastu brady, kde spomedzi 46 aktívnych zložiek je najvýznamnejší vitamín B7 - biotín. Vyskúšal ho aj Patrik, ktorý sa s nami podelil o svoje postrehy a skúsenosti. Poďme teda nato!

Ahoj Patrik, na úvod nám prezraď zopár info o sebe: kedy si sa rozhodol, že sa staneš bradáčom a s akými prekážkami si sa stretol?

Ahoj Atjims. :) Od malička vo mne viac rešpektu vzbudzovali chlapi s poriadnymi bradami a kedže som veľkým fanúšikom Vikingov, tak sa to už len doplnilo, pravdu povediac. :) Čo sa týka prekážok, zo začiatku som si myslel, že ja bradu mať nikdy nebudem, pretože som mal problémy s akné a sestra sa mi smiala, že aj keby som ju mal, tak by mi ju nebolo vidno, pretože by síce rástla ale na bielo :D a predsa viac vynikne čierna alebo hnedá brada.


Aký je tvoj cieľ? Akú bradu chceš dosiahnuť?

Môj cieľ je mať dlhšiu bradu a určite, ak mi to genetika (hrá veľkú rolu) dovolí, ešte hustejšiu ako je doteraz. Momentálne je môj vzor Bjorn z Vikingov, aj keď ju má z časti dorobenú.


Prečo ťa oslovil práve Bradorast? Skúšal si aj iné prípravky?

Používal som aj zahusťovadlo na bradu, kde bolo písané, že účinok sa dostaví po pol roku užívania, v 2-3 dňových intervaloch. Keďže sa to nanášalo priamo na pokožku, vytvorili sa mi červené fľaky a prejavil sa môj problém s pokožkou. Na Bradorast som natrafil čistou náhodou, pri čítaní článkov o brade, zhodou náhod som to povedal kamarátovi zo školy a ten mi povedal, že prípravok už raz použil a videl aspoň z časti zmeny.


Ako dlho už piješ Bradorast a ako hodnotíš zatiaľ dosiahnutý výsledok?

Akurát som minul moju druhú fľašku Bradorastu. Medzi prvou a druhou bol odstup asi mesiac alebo dva. Čo sa týka výsledku, ma vážne prekvapil. Ako prvú som si všimol zmenu, že mi začali fúzy rásť rýchlejšie. Po doužívaní prvej fľaštičky som to nechal ešte odrásť a pri zastrihávaní som si usekol pol brady, tak som sa musel oholiť na 2 mm a podľa fotiek z minulosti som si všimol väčšiu hustotu. Samozrejme po oholení som objednal hneď druhú flašku Bradorastu, pretože ma naštvalo, že som si musel oholiť dlho pestovanú bradu.


Postrehlo zmenu aj tvoje okolie? Ak áno, aké boli reakcie?

Ohľadne okolia poviem toľko, že s kamarátom sme fanatici brady. Posielal som mu každý týždeň pokroky v raste. Stretli sme sa na Silvestra a povedal mi, že mi to bohovsky zhustlo. Čo sa týka ďaľších 2 kamarátov, tak som ich svojím výzorom zaskočil a presvedčil tak o sile tohto produktu, že mi už len posielali screenshoty svojich mailov, že si to objednali tiež, čomu som sa samozrejme potešil, pretože kto by si kupoval niečo, čo nefunguje.


Pre maximálny efekt z Bradorastu radíme zákazníkom upraviť aj svoj životný štýl. Na aké ústupky si šiel a čo všetko si na svojom životnom štýle zmenil?

Cvičím už skoro 4 roky, čo sa týkalo stravy som životosprávu dodržiaval celkom dobre, avšak začal som viac jesť orechy, semienka atď., pretože som sa dočítal v článkoch, že aj tie podporujú rast brady. V lekárni som si kúpil Biotín, ktorý má tiež veľmi dobrý vplyv na rast aj na pokožku. Kedže prípravok nie je najlacnejší a som študent, snažil som sa z toho vyťažiť čo najviac.

 

Čo by si odkázal ostatným mužom, ktorí sa snažia vypestovať si bradu?

V prvom rade by som doporučil, že na všetko treba čas a nemajte obavy, že vaše prvé brady sú riedke a nepekné, pretože čím dlhšiu bradu budete mať a vydržíte sa neholiť (u mňa to bolo tak 7-8 týždňov), tým získate lepšiu hustotu, pretože tie menšie chĺpky sa postupom času uchytia na tie väčšie. Takto by ste mali vidieť aspoň minimálne zmeny a samozrejme, pokiaľ chcete vidieť rýchlešie a väčšie pokroky, tak zvoľte určite Bradorast. Odporúčam občas investovať do pistácií alebo nejakého vitamínu B alebo aj oboch. Samozrejme odporúčam aj dostatočný spánok a nejakú tu životosprávu.

 

Na záver Patrikovi ďakujeme za poskytnutý rozhovor a prikladáme fotografie jeho pokroku, o ktoré sa s nami podelil.