Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Dokonalá brada si vyžaduje čas, trpezlivosť a starostlivosť. To zahŕňa pristrihávanie, olejovanie či voskovanie. No častokrát je problém trochu väčší: brada rastie pomaly, má nejaké tie slabšie miesta, ktoré ju robia necelistou. Pomôže Bradorast? Otestovali sme priamo v našom tíme. Viac sa dozviete v rozhovore s Verou a Martinom, ktorí stoja za eshopom atjims.sk

 

Tak Vera, začneme kontrolnou otázkou: aký je tvoj postoj k bradám?
Veľmi pozitívny. Je to pre mňa taký symbol mužnosti + brady pekne vyrysujú mužskú tvár.

V čom vidíš problém? Prečo nie každý muž môže mať krásnu hustú bradu?
Veľa ľudí žije dosť rýchle životy, kde životospráva tak trochu “pokulháva” a ľudia sú v strese, prípadne nemajú dobré stravovacie návyky, čiže telo nemá dostatok potrebných vitamínov. Druhá vec je genetika.

Ako ste s Martinom došli k nápadu ponúkať výživový doplnok pre rast brady?
Nenašli sme na Slovensku nič podobné, pričom takýto problém s bradou trápi mnoho pánov. A testosterónové riešenia sa nám nepozdávali.

Ako teda Bradorast funguje?
Úplne jednoducho. Je to zmes vitamínov, ktoré telo potrebuje pre rast a vyživovanie vlasových folikúl. Celá mágia teda spočíva v tom, že Bradorast zásobuje telo týmito vitamínmi, čím podporí podmienky pre rast brady.

Kedy očakávať výsledky?
Každý na výživové doplnky reaguje individuálne. U niekoho sa výraznejšie výsledky môžu prejaviť už po mesiaci. Reálnejšie je to ale až o tri mesiace pri pravidelnom používaní.

Pre koho je Bradorast vhodný?
Bradorast je vhodný pre všetkých gentlemanov s už nejakou bradou. Ak niekomu brada kvôli jeho genetickým predpokladom nerastie vôbec, tam ani Bradorast nepomôže. Nesľubujeme to, čo nevieme garantovať. A samozrejme sme si ho aj odskúšali.

Pokusným králikom si bol ty, Martin. Prečo si sa rozhodol vyskúšať Bradorast?
Stále mi rástla brada ako chlpy na vaj… Prosto slabučká, riedka, nanič. Keď som trochu zapustil, tak mi všetci naokolo hovorili aby som sa oholil. Bradu chcem, ale potrebujem ju hustejšiu.

Mal si tieto problémy vždy?
Vlastne áno. Brada mi začala rásť už od puberty riedka. Fúzy boli trochu hustejšie, ale aj tak to nebolo ono.

Ako dlho berieš Bradorast?
Toto bude už asi tretí týždeň. Žijem busy život, nevnímam dátumy

Ako sa prejavili jeho účinky?
No vyrašili mi 2-3 chlpy na predtým úplne hluchých miestach, fúzy mi zhustli, spodok brady trošku tiež. Podľa odporúčania si olejujem bradu každý deň, takže sa pod to určite podpísalo viac faktorov.

Ako sa cítiš?
Super! Plný energie, neviem či Bradorastom, ale odkedy ho beriem, tak mi ustupuje aj ekzém.

Dosiahol si už výsledok, ktorý si chcel? Ak nie, za akú dobu ho očakávaš?
No ešte určite nie. Cieľom je mať poriadnu bradisko. Som trpezlivý, nevadí mi, ak to bude trvať dlhšie. Nejak v treťom mesiaci by som už chcel vidieť badateľný rozdiel.

Odporučil by si ho svojim známym?
Tak určite, je to dobrá zmeska. Nabije energiou a rastie po nej brada. Teda, aspoň to tak píšu