Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Náš eshop, ktorého primárne zameranie bola pánska kozmetika na bradu sme založili kedysi na jeseň roku pána 2016. Nebudeme vás tu týrať emočne vypätými príbehmi prečo, v skratke sme akční mladí ľudia, ktorí zbožňujú brady a chceli svoje ambície pretaviť do niečoho reálneho. Žiadne dobre narodené deti, len ľudia, ktorí nasledujú to, čomu veria a pracujú na tom. Tak to celé vzniklo. A teraz je čas pohnúť sa ďalej.

Čo nás viedlo k tejto zmene

Pochopili sme, že ďalším krokom k prežitiu na nemilosrdnom slovenskom trhu je rozširovať svoju ponuku a oslovovať tak viac a viac gentlemanov. Malo to ale háčik. Náš eshop sa volá Nabradu.sk a buďme úprimní, to veľmi neevokuje pomády na vlasy či šampóny. Naše želanie sa stále zlepšovať nám naznačovalo, že to chce zmenu. Ideálne k lepšiemu a zlepšiť chceme všetko, čo môžeme. Vymyslieť nový názov nie je tak veľmi ťažké. Vymyslieť ale názov, ktorý sa ešte nepoužíva a ktorý nie je známy je už trochu horšie. Vylučovacou metódou a oplakaním čo ofrflaním všetkých štýlových zabratých mien sme sa dostali k At Jim's (U Jima). Znie to dobre, vieme si to predstaviť, má to dokonca medzinárodnú úroveň. Berieme to!

Kto je Jim?

Jim je starý prašivý cowboy, ktorý už precestoval v sedle nejednu prériu. Je to poctivý gentleman s kapsou plnou skúseností, o ktoré sa rád podelí. Do svojho lasa nachytal najspoľahlivejšie a najlepšie značky pánskej kozmetiky z celého sveta, ktoré ťa čakajú v našej ponuke. Jim je dobrý pištoľník, a preto sa zväčša trafí do toho, čo potrebuješ. Zatiahni si preto klobúk do tváre, klikni na chat vpravo dole na našom eshope a smelo sa spýtaj, čo potrebuješ. 

Čo čakať od At Jim's

Jim neprišiel s prázdnymi rukami. Dali sme si naozaj záležať, preto sa môžeš tešiť na:

- výrazne väčšiu ponuku výrobkov na bradu, vlasy či holenie, nabitú štýlovými značkami od divokého západu až po tajomný východ
- eshop, v ktorom s prehľadom zistíš, kde je sever
- vychytávku v podobe mapy s barbershopmi, ktorá sa bude časom rozširovať a zdokonaľovať
- rady, tipy a ďalšie užitočné info na blogu
- akcie, novinky a zaujímavé súťaže

 

Dúfame, že ťa At Jim's osloví a budeme sa môcť tešiť tvojej pravidelnej návšteve!