Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Si ešte stále v procese hľadania pánskych vianočných darčekov? Či už ide (možno nielen) v prípade dám o darček pre muža ich života alebo všeobecne pre kamaráta či otca, Jim má pre teba 5 tipov, s ktorými určite zaboduješ.

Bradorast a Beard doping 1+1 na podporu rastu brady

Výborný tip na darček pre každého, komu brada buď nerastie alebo rastie problematicky s hluchými miestami. Bradorast tvorí 46 aktívnych látok, z ktorých hlavný je biotín (vitamín B7). Ten podporuje rast nových chĺpkov brady, zdravie vlasových folíkul aj samotnej pokožky a tiež zabraňuje vypadávaniu jednotlivých vlasov. Beard doping dopĺňa účinok Bradorastu vďaka oxidu diaminopyrimidínu, ktorý zlepšovaním kvality kolagénu podporuje lepší tok krvi a prísun živín do vlasových folikúl, výsledkom čoho je ochrana a posilnenie vlasových vlákien.

Angry Beards sada na bradu a fúzy pre ich údržbu

Sada od českých bratov Angry Beards obsahujúca všetko, čo správny bradáč potrebuje pre starostlivosť o bradu: olej, balzam, vosk a šampón. Dodávané v štýlovej plechovej krabičke, v štýlovom čiernom dizajne.

Jimov set na holenie + darček zdarma

Set, na ktorom si dal Jim skutočne záležať, je vhodný pre každého, kto buď pri holení rád ide dohola alebo kto rád prihoľuje a kontúruje svoju bradu. Set ponúka všetko, čo pri takejto aktivite chlap potrebuje: britvu, žiletky, štetku, uterák, no ešte aj ponožky (lebo bez nich sa Vianoce nerátajú). To všetko s príjemnou zľavou skoro 17€, poštovným a super darčekmi zdarma navyše: špeciálnymi rukavicami do posilky Gripad (v hodnote 17,90€), olejom aj krémom na holenie a chladivým hydratačným krémom.

Bluebeards Revenge Sada toaletka + sprchový gél

Veľmi praktický darček pre muža na Vianoce, v podobe 150 ml sprchového gélu a 100 ml toaletnej vody, ktoré majú podmanivú chlapskú vôňu tak typickú pre túto britskú značku. Táto kombinácia tvorí perfektnú dvojku pre každého chlapa, ktorý si potrpí na tom, aby okolo neho dámy neohŕňali nosom. Sadu dodávame v štýlovej krabičke.

Jimov set na vlasy + darček zdarma

Set pre každého, kto si potrpí na štýlovom účese. Sada obsahuje tonikum na vlasy, legendárnu pomádu Sweet Georgia Brown, hrebeň na rovnomernú aplikáciu pomády a doštýlovanie účesu, šampón na vlasy a štýlové červené ponožky, lebo bez ponožiek sa Vianoce nerátajú. Ako darček zdarma priložíme 2 matné pasty. To všetko s poštovným zdarma a príjemnou zľavou takmer 14€. 

Veríme, že si z týchto 5 Jimových tipov na darček pre muža na Vianoce vyberieš to pravé. A pamätaj: poštovné máme od 39€ zdarma!