Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

V minulosti, keď si muži vyberali stylingový prípravok na vlasy, siahali po postačujúcom variante. Pánska starostlivosť ale časom prešla evolúciou. Jednotlivé stylingové prípravky sa zdokonalili a navyše sa objavili aj nové, takže je si z čoho vyberať. V našej ponuke nájdeš aj sprej s morskou soľou, či už od Bluebeards Revenge, Slick Gorilla alebo HeyJoe!.

Čo to je ten sprej?

Na rozdiel od prípravkov, ktoré zaťažujú vlasy a dodávajú im ťažký až zlepený vzhľad, sprej na vlasy s morskou soľou ponúka prirodzenosť účesu a možnosť jeho úpravy počas dňa. Navyše dobrý sprej s morskou soľou účesu dodá objem, silu a textúru spľasnutým vlasom, bez známok ich zlepenia. Najlepšie daný efekt vidno na stredne dlhých až dlhších vlasoch. Sprej je tiež superefektívny ako prípravok pred štýlovaním.

Čo skutočne odlišuje sprej s morskou soľou od iných sprejov na vlasy sú minerály soli, ktoré sa postarajú o spojenie jednotlivých vlasov a textúru. Preto sa často využíva pri účesoch ako pompadour. 

Ako používať sprej na vlasy s morskou soľou?

Používanie spreja je skutočne jednoduchá a rýchla záležitosť. Môžeš ho nastriekať na vlhké alebo suché vlasy, no odporúčame začať s vlhkými.

  • Vždy začni potrasením spreja, aby si aktivoval minerály soli.
  • Nastriekaj sprej na korienky vlhkých vlasov a rozčeš až ku končekom.
  • Vysuš vlasy fénom a doštýluj s kefou či hrebeňom, aby si pomocou spreja dosiahol väčší objem účesu.
  • Hotovo! Uži si prirodzený, textúrovaný účes, ktorý navyše príjemne vonia a drží po celý deň!
  • Voliteľný bod: nastriekaj sprej na suché vlasy a miernie sa v nich pohrab na vytvorenie vĺn a zhybov.