Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Nakupuj u nás svetové značky na bradu, vlasy či holenie ešte výhodnejšie vďaka nášmu vernostnému programu. Za každý nákup produktov od hodnoty 10 € zíkavaš body nasledovne: 

  • Hodnota nákupu 10 € - 49,99 €: 1 bod za každých dosiahnutých 10 € nákupu
  • Hodnota nákupu 50 € a viac: 1 bod za každých dosiahnutých 9 € nákupu

Hodnota jedného bodu je 0,2 €. Zľavu z nazbieraných bodov môžeš aplikovať kedykoľvek, maximálne však do výšky 80% hodnoty objednávky. Platnosť bodov je 1080 dní (3 roky).

Ako získať ešte viac bodov? 

Si spokojný/á s tvojím nákupom? Ohodnoť vybraný produkt hviezdičkami a získaj 1 vernostný bod, prípadne napíš hodnotenie k danému produktu a získaj 2 vernostné body.

Hodnotiť produkty môžeš po odoslaní tvojej objednávky a po prihlásení sa do svojho zákazníckeho účtu v sekcii "Hodnotenie".

Ako zistím, koľko bodov som už nazbieral/a?

Prihlás sa do svojho účtu a navštív ktorúkoľvek položku v menu účtu (napríklad položku "Profil"). Prehľad bodov uvidíš v sivej tabuľke s názvom "Váš účet" v časti "Vernostné body".

Ďalšie podmienky

Pre zbieranie bodov je potrebné mať v eshope vytvorený zákaznícky účet a byť prihlásený počas každého nákupu, z ktorého chceš získať body (a to chceš z každého, bro). V prípade storna objednávky budú prislúchajúce body z tvojho účtu odrátané. Vernostný program sa nevzťahuje na veľkoobchodný nákup.