Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Pre tých, čo nasraté brady ešte nepoznajú, Angry Beards je značka pre bradáčov a fúzačov od našich českých bratov. Páni a dáma si dávajú záležať na kvalite a vlastnej receptúre, ktorú v spolupráci s profesionálmi dotiahli do dokonalosti. 

A keďže českí bradáči žiadali poriadne hustý olej na bradu, nezostávalo nič iné, ako vytvoriť unikátny produkt Murican. Pracovali na ňom skutočne dlhý čas v spolupráci s americkým barberom Kraigom Casebierom. Keďže toto nie je ich prvý olej na bradu, doladili drobnost a dodali mu ingrediencie, o ktorých sa nám ani nesnívalo. 

Je hustý ako americká ropa. Plávajú v ňom postupne sa rozpúšťajúce guličky, ktoré sú skutočnou bombou pre bradu a je len na tebe koľko im jej dopraješ. Ďalšími zložkami sú arganový, mandľový, kokosový a ovsený olej. 

Vďaka všetkým týmto dobrôtkam pôsobí proti svrbeniu, lupinám a taktiež ako kondicionér. Zrazu ani vonkajší vplyv nepriaznivého prostredia nie je taký nebezpečný pre tvoju bradu.

Ďalším novým zázrakom z dielne Angry Beards je Hair shot Tonikum na vlasy. Výrobca sa zameriaval na potreby vlasov a ich umývanie. O umývaní vlasov sa viac dočítaš v tomto článku. Tonikum naši chlapci vymysleli pre typ vlasov, ktoré deň po umytí potrebujú dodať trošku života alebo sa na umývanie vlasov zabudlo. 

Do tonika na vlasy bol primiešaný denaturovaný alkohol, ktorý pomáha vlasy udržať čisté, hydratované a svieže. Pre ich výživu a rast obsahuje dobrotinky, ako je ricínový olej. mentolový olej či eukalyptový alebo bergamotový olej. Myslelo sa aj na zahustenie vlasov.

Pri vlasoch ešte chvíľu zostaneme, posledným májovým produktom od Angry Beards je Šampón na vlasy. V produkte sa vyhrali s kombináciami. Normálne poznáš 2v1, možno si už videl produkt aj 3v1, ale 69v1? 

Šampón sa totiž okrem klasickej čistoty vlasov stará o kopu veci, napríklad o UV ochranu a vytvára aj štít proti vonkajším nepriaznivým vplyvom. Samozrejme nezabúda ani na pokožku hlavy, ktorú regeneruje a hydratuje. Prítomnosť aktívneho uhlia zabezpečí zbavenie nečistôt, zápachu a mastnoty.  

A ako prví na trhu, všetky novinky od Angry Beards ponúkame v našom eshope!