Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Známa anglická značka Bluebeards Revenge už roky vyrába rôzne výrobky určené na to, aby bola tvoja brada nielen pekná, ale aj zdravá a na dotyk príjemná. K tomuto dopomáha aj jej klasický produkt, olej na bradu Classic Blend, ktorý kombinuje vyváženú zmes všetkých ingrediencií do olejčeka, ktorý sa ľahko používa a pomôže ti v starostlivosti o tvoju bradu.

Mužnosť v každej kvapke

Klasická zmes je charakteristická špecifickou maskulínnou vôňou, ktorá vyhovie skôr mužom orientovaným na tradície. Má typicky chlapskú vôňu, ktorá osloví aj náročnejších. Výborne sa zmieša s prirodzenou vôňou muža a vytvorí tak tvoj jedinečný akcent.

Lesku netreba veľa

Niektoré oleje na bradu sú jednoducho príliš mastné a v tomto prípade nikdy nezabudni na všeobecné „všetkého veľa škodí“. Jemný lesk na špičkách chlpov je fajn, ale ak máš mať celú bradu mastnú... len si spomeň na lesklé obleky. Kto to už len kupuje? Na olejoch Bluebeards Revenge je dobré, že bradu nezanechávajú príliš lesklú, čo jej dodá zdravý a najmä prirodzený look.

Olej na bradu tejto značky je ideálny aj v oblasti jemnosti. Tvoju bradu akurát zjemní, aby sa s ňou dalo ďalej pracovať. Túto jeho vlastnosť využiješ najmä v zimných mesiacoch, kedy je brada celkovo menej poddajná.

Verdikt je jasný

Olej na bradu potrebuje každá brada, aby bola vyživená, poddajná a v ideále aby aj dobre voňala. Dopraj jej trochu tochto britského zázraku a tvoja brada sa ti odmení.