Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Angry Beards Veľká sada na bradu a fúzy

-1% Doprava zdarma
7 bodov do vernostného programu
Cena
66,90 €

Štandardná cena
67,50 €

Ušetríte
1% (0,50 €)

Výrobca

Kód produktu
6000351

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Chceš potešiť seba alebo svojho bradatého blízkeho? Veľká sada pre veľkého chlapa od Angry Beards poteší každého! viac

Angry Beards Veľká sada na bradu a fúzy

Veľká brada na veľkom chlapovi potrebuje veľkú sadu, ktorá sa kvalitne postará o jeho robustný porast. Sada sa skladá z tých najobľúbenejších produktov od českej značky Angry Beards, ktoré každá brada jednoznačne ocení: olej 30 ml, balzam 50 ml, vosk 30 ml a šampón 250 ml - to všetko v praktickej plechovej škatuľke!

Sada na bradu a fúzy je dostupná v dvoch variantoch:

A varianta: olej Jack Saloon, balzam Carl Smooth, vosk a šampón
B varianta: olej Christopher the Traveller, balzam Steve the CEO, vosk a šampón

A variant 

olej na bradu Jack Saloon má príťažlivú vôňu, ktorá v sebe ukrýva šarm a eleganciu. Balzam na bradu Carl Smooth je jemný balzam s maslovo-mandľovou vôňou, ktorá chytí za srdce. Balzam je mäkký, takže si s dlhšími fúzmi aj bradou neporadí, avšak o to viac sa živiny dostanú až k pokožke. 

B Variant 

Olej na bradu Christopher the Traveller prebúdza túžbu po dobrodružstve preskúmať celý svet. Balzam na bradu Steve the CEO prináša sviežu vôňu letného morského vánku a úspechu. Steve má tvrdšiu fixáciu, takže pokiaľ je to potrebné, badu trochu skrotí.

Balzam na bradu je potrebné skombinovať s voskom pre lepšiu fixáciu. Balzam odporúčame použiť ráno a v zime hlavne pred odchodom z domu. Spolu s voskom vytvoria silnejší ochranný filter.

Olej na bradu použi zas na noc, prípadne môžeš aj ráno, pokiaľ vieš, že pokožka nedostane zabrať, a vonku nečíha mráz alebo silné slnko.  Môžeš ho kombinovať aj s balzamom, ale v tomto prípade brada a fúzy strácajú schopnosť vstrebávať výživné zložky z balzamu.