Zoznam produktov značky Hey Joe!

Hey Joe! bol založený v 2014 v španielskej Valencii ako odpoveď na narastajúci záujem mužov o starostlivosť o seba. Hey Joe! je zhmotnenie sna Daniela a Juanlua, dvoch barberov, a Davida, biológa s 15 rokmi praxe v kozmetickom priemysle, ktorí spoločne rozpoznali príležitosť poskytovať barbershopom kozmetiku, ktorú potrebujú k svojej každodennej práci.

Hey Joe! produkty boli vytvorené barbermi pre barberov s veľkým dôrazom na kvalitu za použitia tých najlepších ingrediencií dostupných na trhu a vyrobených ručne v menších množstvách pre garanciu kvality a exkluzivity. Rada profesionálnych výrobkov Hey Joe! nie je rozsiahla, no zato presne spĺňa požiadavky zákazníkov. Nájdeš medzi nimi rôzne silné pomády na vlasy, balzamy na bradu, oleje na bradu, holiaci gél a rôzne praktické doplnky.

Ich vlajkovou loďou je práve pomáda na vlasy, ktorá je prvou navrhnutou a vytvorenou pomádou v Španielsku. Pomády na vlasy Hey Joe! sú na vodnej báze, takže sa vymývajú ľahko a nezanechávajú za sebou vo vlasoch svoje zvyšky. Všetky produkty sú vyrobené z prírodných ingrendientov a majú charakteristickú arómu či farbu.  Na produktoch Hey Joe! môžeš vidieť krokodíla. Toto logo symbolizuje trpezlivosť, múdrosť, predvídavosť a inštinkt prežitia. Presne ako krokodíl, aj barberi a ušľachtilé umenie starostlivosti o bradu sú tu od nepamäti! 

Hey Joe! síce na trhu pôsobí ako značka len od roku 2014, no výrobou pánskej kozmetiky sa jej tvorcovia začali zaoberať už pred vyše 20 rokmi, vďaka čomu nazbierali bohaté skúsenosti. Napriek mladému veku značky Hey Joe už stihol obdržať niekoľko ocenení. Posledné pochádza od "Soy barbudo magazine" a Hey Joe bol taktiež finalistom v "Men's health magazine" awards.

Zobrazujem 1 - 24 z 66 - položiek