Zoznam produktov značky Alvarez Gomez

Už viac než 100 rokov je Alvarez Gomez synonymom tradície, odlíšenia, kvality a štýlu. Všetko sa to začalo vtedy, keď sa traja chlapci (Herminio Alvarez Gomez, Belarmino Gomez a Emilio Vuelta Gomez) pochádzajúci z Leonu na severe Španielska na svojej ceste za úspechom rozhodli opustiť svoj domov a presťahovať sa do Madridu.

Všetci traja boli bratranci a spoločne začínali prácou v lekárni u svojho známeho, ktorá sa nachádzala na ulici Peligros. Ako to bolo v tú dobu bežné, učni pracovali nielen cez deň, ale v práci trávili aj noci, keďže obchod nebol len ich pracoviskom, ale aj bydliskom. Po nejakom čase majiteľ lekárne odišiel do dôchodku a biznis bol na predaj. Bratranci sa chytili tejto jedinečnej príležitosti a lekáreň kúpili. To bolo významným krokom k ich svetlejšej budúcnosti. 

V roku 1899, kedy mali stabilné postavenie na trhu ako díleri s voňavkami, sa museli presunúť do inej budovy, nakoľko táto mala byť zbúraná. Presunuli sa teda na ulicu Sevilla 2 už pod názvom Alvarez Gomez. Rozhodli sa pre dva priezviská Herminia, nakoľko bol najväčším investorom pri kúpe biznisu. Herminio bol veľmi priateľskej povahy a rád navštevoval podujatia v okolí ich obchodu, čo dopomohlo k rozšíreniu ich klientely a dokonca k posedeniam v zadnej časti predajne.

Stretávali sa tu rôzni ľudia od hercov cez politikov, torreádorov až po kupcov-cestovateľov, ktorí prinášali rôzne zaujímavosti zo sveta. Práve sem v 1912 jeden z cestovateľov priniesol formulu na kolínsku vodu pochádzajúcu z centrálne Európy, ktorej esenciálne ingrediencie boli v Španielsku dostupné vo výrazne lepšej kvalite. Zakladatelia sa preto rozhodli, že ich kolínska musí byť presne taká: čistá, silná a svieža. A tak sa v tomto roku v suteréne ich obchodu začína výroba kolínskej vody Alvarez Gomez, akú ju poznáme dodnes. Fľašku kolínskej vody Alvarez Gomez zdobí Art Deco dizajn, ktorí poznajú nielen mnohé španielske domácnosti, ale aj prestížne hotely či reštaurácie. 

Druhá generácia po zakladateľoch začína expanziu spoločnosti otváraním nových obchodov a rozvojom značky Alzarez Gomez, ktorá sa stáva zárukou kvality, elegancie a excelencie. Značka sa postupne rozšírila o rady nových výrobkov a pod vedením už štvrtej generácie si Alvarez Gomez zachováva svoju výbornú povesť dodnes. 

 

Zobrazujem 1 - 21 z 21 - položiek