Poštovné zdarma pri objednávkach od 39 €

Bluebeards Revenge plniteľný antiperspirant Deo 50 ml

-31%
Dostupnosť
Produkt už nie je v ponuke


Kód produktu
600189

Náhradný produkt

Tento plniteľný guľôčkový deodorant pre mužov od značky Bluebeards Revenge budeš milovať. Nie len že je šetrný k životnému prostrediu ale aj k tvojej pokožke! viac

Bluebeards Revenge Antiperspirant Deo

Formula tohto antiperspirantu používna prírodné anti-bakteriálne vlastnosti striebra, ktoré eliminuje nepríjemné vône a zanechá teba aj ľudí v tvojej blízkosti v bezpečí. Od teba. A tvojich pazúch.

Či už robíš vrcholový šport alebo si proste užívaš noc v meste, nemáš dôvod smrdieť potom. Pekne sa "nadezáčuj" a možno sa nájde niekto, kto ti tú pazuchu aj očuchne v slepej závisti.

MENEJ PLASTOV=MENEJ ODPDOV!

Zloženie:

Aqua, aluminium chlorohydrate, denatured alcohol, peg-7 glyceryl cocoate, cyamopsis tetragonoloba (guar) gum, parfum, silver chloride, titanium dioxide, propylene glycol, diethylhexyl sodium sulfosuccinate, benzyl benzoate, coumarin, limonene, linalool.

Návod na použitie:
Presvedč sa, že koža, kde chceš Antiperspirant aplikovať, je suchá. Miesto aplikácie je vhodné mať oholené pre lepšiu účinnosť, ale nie je to podmienka. Antiperspirant aplikuj priamo na požadované miesto.
Varovanie:
Nepoužívaj na poranenú či podráždenú kožu.