Clubman Gél farbiaci vlasy tmavohnedý 89 ml Viac

Clubman Gél farbiaci vlasy tmavohnedý 89 ml

Clubman Pinaud Clubman Pinaud

122184

Novinka

Netráp sa so šedivými vlasmi, použi gél na vlasy od Pinaud CLUBMAN.

Viac detailov

Skladom

12,00 €

s DPH      

10,00 €

bez DPH
0.1 kg

Dodanie: 1 až 3 týždne
Objednajte ešte za 40,00 € a získajte poštovné zdarma!

Clubman Gél farbiaci vlasy tmavohnedý 89 ml

Unikátna formulácia gélu na vlasy vytvára dočasné farebné v skutočnom tóne bez nepríjemných odtieňov. Intenzita farby závisí od množstva naneseného gélu. Gélová forma prípravku využíva špeciálne polyméry pre jeho ľahkú aplikáciu. Jemne až stredne držiaci efekt účesu. Kondicionované prísady pomáhajú udržiavať vlasy vyživované, zdravé a hydratované. Obsahuje polymér, ktorý umožňuje jednoduchú aplikáciu ako aj roztierateľnosť. Okrem toho nemusíš aplikovať na vlasy žiaden iný prípravok, pretože gél poskytuje ľahkú – strednú fixáciu. Záleží od použitého množstva. Vďaka svojej konzistencií a obsahu sa gél neodlupuje a nevytvára nepríjemne šupiny. Gél je vhodný na šedivé vlasy alebo zvýraznenie tónov vlasov.

Krajina pôvoduUSA
VarovanieVyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť12 mesiacov od otvorenia
Sila fixácieSlabá/Stredná
BázaVodová

Ak chceš dosiahnuť najlepšie výsledky, naber malé množstvo prstami a krúživými pohybmi spracuj v dlani. Následne aplikuj na vlasy, až kým nevytvoríš požadovaný tvar.  Pre skvelý výsledok, použi hrebeň. Ak aplikuješ pomádu na mokré vlasy, získaš viac lesku.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napíš recenziu