Zoznam produktov značky Bluebeards Revenge

Milióny mužov zdieľajú jeden problém: to tvrdé strnisko, ktoré poráža kozmetiku na holenie a otupuje žiletky, vďaka čomu sa holenie stáva každodenným bojom. Je len málo horších vecí ako ranné trápenie sa s nepostačujúcou rutinou holenia. Ver tomu, že tvorcovia Bluebeards Revenge vedia o tom svoje! Našťastie si prišiel na to správne miesto a nie je potrebné sa už ďalej takto týrať!

Kupuješ často plechovku trápnej peny zo supermarketu navrhnutej pre bohviekoho? Alebo radšej superdrahú dizajnérsku neidentifikovateľnú hmotu, ktorá skôr prípomína krém na tvár než prípravu na holenie pre skutočného chlapa? Alebo si radšej vyberáš gély, mydlá a spreje na vlasy, ktoré nasľubujú modré z neba a výsledok stojí za nula? Ak ťa to už nebaví, teraz je šanca s tým prestať. Čo naozaj potrebuješ, sú tie najchlapskejšie produkty pánskej starostlivosti od skutočných chlapov pre skutočných chlapov.

S Bluebeards Revenge môžeš zabudnúť na suchú zarastenú pokožku a neposlušné chlpy. Či už sú to hrudky, hrbolčeky, vyrážky, ostré fúzy alebo tvrdá brada, ktoré rujnujú tvoje ráno, Bluebeards Revenge je riešenie, ktoré každého chlapa premení z neskrotného zvera na mužné majstrovské dielo v priebehu niekoľkých minút.

Pri výbere vôní svojej kozmetiky si výrobcovia dali skutočne záležať tak, aby zabezpečili absolútne príjemné a origálne vône, ktoré nadchnú ich nositeľa ako aj okolie. Všeobecne považované za veľmi mužné sú pritom jemne neodolateľné pre každého, kto sa dostane do ich blízkosti. Očakávaj zústupy namotaných slečien pod svojimi oknami!

Značka Bluebeards Revenge najskôr začínala ako kozmetika pre barbershopy, no dnes už je oveľa viac. Trúfa si aj na skrotenie tých najneposlušnejších briad a fúzov svojou ponukou olejov na bradu,  voskov, mydiel a celotelovej hygieny, šampónov a kondicionérov, hydratačnou kozmetikou a vôňami.

Výrobky Bluebeards Revenge už po niekoľko rokov vyhrávajú zaujímavé ocenenia doma aj v zahraničí. Patrí medzi ne napríklad National Hair and Barber Awards 2018, ich Cuban Blend olej na bradu vyhral AskMen UK Grooming Awards 2016, balzam po holení vyhral Men’s Health South Africa’s 2016 awards a olej pred holením vyhral v roku 2015 Forever Sports grooming award. Celá rada výrobkov vyhrala Barber Awards 2015. Značka sa taktiež už do roku 2010 venuje viacerým charitatívnym aktivitám.Zobrazujem 1 - 24 z 72 - položiek