DAX SHORT & NEAT Viac

DAX Short & neat

Dax Dax

Novinka

Šetrná pomáha  vhodná pre začiatočníkov, ktorí majú suché a jemné vlasy.

Viac detailov

Skladom

8,00 €

s DPH      

6,67 €

bez DPH
0.1 kg

Dodanie: 1 až 3 týždne
Objednajte ešte za 40,00 € a získajte poštovné zdarma!

DAX SHORT & NEAT 99g

Pomáda, ktorá je ideálna pre začiatočníkov. Po jej použití budú vlasy vyzerať prirodzene a sviežo, pokiaľ to s ňou nepreženieš. Vtedy budú svoje vlasy premočené a mastné. Má redšiu - vodnatejšiu  konzistenciu ako väčšina pomád, čo ti zaručí jednoduchšiu manipuláciu a však nie je vhodná na horúce dni, vtedy len na večerný styling. Odporúča sa používať v chladnejšom počasí. Pomáda je vhodná na suché a jemné vlasy, pretože je veľmi šetrná. Pomáda obsahuje aj : kokosový olej, ktorý pôsobí ako vynikajúci kondicionér- pomáha pri raste vlasov a dodáva im zdravý lesk. Castorový olej - obsahuje omega-9 mastných kyselín, ktoré pomáhajú vyživovať vlasy a zabraňujú ich vysychaniu. Minerálny olej - hydratuje ich a dodáva im lesk.

Krajina pôvoduUSA
VarovanieVyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť12 mesiacov od otvorenia
Sila fixácieStredná
BázaOlejnatá

Naberte malé množstvo pomády, ktoré medzi prstami a dlaňami rýchlymi pohybmi rozotri. Potom aplikuj do vlasov a vytvor požadovaný účes. Vďaka svojmu zloženiu sa ľahko vymýva vodou.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napíš recenziu

DAX Short & neat

DAX Short & neat