Znížená cena! DAX Pomáda z rastlinných olejov Viac

DAX Pomáda z rastlinných olejov

Dax Dax

Novinka

Pomáda vyrobená z rastlinných olejov, s ktorou sa poškodené a suché vlasy stanú spomienkou.

Viac detailov

Skladom

4,00 €

s DPH      

3,33 €

bez DPH

Pôv. 7,00 €

-43%

0.1 kg

Dodanie: 1 až 3 týždne
Objednajte ešte za 40,00 € a získajte poštovné zdarma!

DAX Pomáda z rastlinných olejov


 DAX Pomáda je ideálna pre suché, krehké vlasy, ktoré sa lámu. Obohatená zmesou olejov z rastlín. Denná aplikácia zlepší celkový stav a vzhľad vlasov. Vďaka obsahu lanolínu zvyšuje schopnosť udržať vlhkosť vlasov, čo vedie k jemnejším, hladším vlasom. Minerálny olej pomáha minimalizovať krepovitosť vlasov, oživí ich a dodá im zdravý lesk. Kokosový olej, slúži ako vynikajúci prírodný kondicionér, ktorý pomáha pri raste vlasov. Olivový olej napomáha zlepšovať zdravie a vitalitu vlasov. Slúži tiež ako prírodný vlasový kondicionér. Pomáha zmierniť ich vypadávaniu. Ricínový olej, obsahuje omega-9 mastných kyselín, ktoré pomáhajú vyživovať vlasy a zabraňuje ich vysychaniu. Pomáda je vhodná na akékoľvek vlasy. Ideálna po použití horúcich nástrojov na vlasy (kulma, žehlička, fén...)

Krajina pôvoduUSA
VarovanieVyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť12 mesiacov od otvorenia
Sila fixácieSlabá/Stredná
BázaOlejnatá

Aplikuj požadované množstvo na suché vlasy do vlasov od korienkov až ku končekom, pre dosiahnutie zdravej pokožky môžeš aplikovať aj na  pokožku hlavy. Môžeš použiť na vlhké vlasy pre silnejšiu fixáciu. Potom uprav do požadovaného tvaru. Odporúčame použiť hrebeň, či kefu na vlasy.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napíš recenziu

DAX Pomáda z rastlinných olejov

DAX Pomáda z rastlinných olejov