DAX Bees-Wax with Royal Jelly Viac

DAX Bees-Wax with Royal Jelly

Dax Dax

Novinka

Zveriť  svoje vlasy do rúk Bees-Wax je najlepším riešením ako dosiahnuť perfektný účes na každý deň a vlasy udržať krásne a zdravé.

Viac detailov

Skladom

12,00 €

s DPH      

10,00 €

bez DPH
0.2 kg

Dodanie: 1 až 3 týždne
Objednajte ešte za 40,00 € a získajte poštovné zdarma!

DAX Bees-Wax with Royal Jelly

Pomáda je obohatená o materskú kašičku a čistý včelí vosk. Táto luxusná prírodná pomáda prebudí, hydratuje, zafixuje účes a chráni vlasy pred poškodením z každodenného štýlovania a vonkajším nepriaznivým vplyvom environmentálneho prostredia. Je vyrobená z originálneho včelieho vosku s maximálnou silou a strednou fixáciou, ktorá ti umožní vytvoriť aj akýkoľvek účes, ktorý vydrží po celý deň. Ideálna na vytvorenie vlnky a kučier. Materská kašička je prírodná zložka, ktorá má vysoký obsah aminokyselín, glukózy, bielkovín a vitamínov. Je známa tým, že pomáha zlepšovať zdravie vlasov, posilňuje a vyživuje vlas od korienka až po konček. Čistý včelí vosk - Zanecháva vlasy silnejšie. Včelí vosk môže tiež pomôcť vytvoriť objem vlasov a perfektnú štruktúru pre požadovaný účes. Včelí vosk poskytuje lesklý vzhľad vlasom a dodatočnú ochranu. Prítomnosť vosku a antioxidantov vlasy chráni a posilňuje. Napomáha tiež pri udržaniu vlhkosti, hydratácií a jemnosti vlasov. Vhodný pre všetky dĺžky a typy vlasov.

Krajina pôvoduUSA
VarovanieVyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Sila fixácieSlabá/Stredná
BázaVosková

Naber požadované množstvo, podľa potreby, na prst , medzi dlaňami a prstami rýchlymi pohybmi rozotri a následne aplikuj do vlasov. Pomocou kvalitnej kefy alebo hrebeňa vytvor požadovaný účes. Na štýl Pompadours a ďalších účesov 50. rokov, či na dlhé vlasy alebo dredy. DAX Bees-Wax Pomáda výborne reaguje s kulmou a žehličkou na vlasy.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napíš recenziu

DAX Bees-Wax with Royal Jelly

DAX Bees-Wax with Royal Jelly