Novinka Mühle Tyčinka na holenie - Santalové drevo Viac

Mühle Tyčinka na holenie - Santalové drevo

Mühle Mühle

131114

Novinka

MÜHLE mydlá pripravujú  fúzy pre mimoriadne jemné a dôkladné oholenie.

Viac detailov

5,95 €

s DPH      

4,96 €

bez DPH
0.1 kg

Dodanie: 1 až 3 týždne
Objednajte ešte za 40,00 € a získajte poštovné zdarma!

Mühle Tyčinka na holenie - Santalové drevo

Holiace mydlo v tyčinke je ideálne na cestovanie. Kedykoľvek môže byť vytiahnuté z nádoby a opäť uskladené v nádobe na ďalšie nezabudnuteľné cestovanie.

Od 18. storočia sú mydlá na holenie klasikou medzi výrobkami na mokré holenie. Telo pevného mydla daruje jemný pórovitý a hustý holiaci krém, mydlo sa potom nanesie a jemne v masíruje do pokožky. Až potom je tvoja pleť a fúzy nachystaná na precízne oholenie. Všetky mydlá MÜHLE sa vyrábajú podľa jemných receptúr a optimálne pripravujú pokožku a fúzy pre mimoriadne jemné a dôkladné oholenie.

Ukľudňujúce potešenie!

Santalové drevo je  vhodné pre normálnu až suchú pleť. Cenné suroviny pochádzajú z vybraných esencií orientálneho sandálu. Používa sa drahocenný éterický olej, ktorý sa získava viacstupňovým destilačným procesom. Santalové drevo má vyživujúci a povzbudzujúci účinok na pokožku a všetky zmysly. Teplé voňavé zloženie s notou  koriandra a hviezdicového anízu. Výživný vzorec zmierňuje podráždenie a hydratáciu. Pokožka vyzerá pokojne a zdravo.
ParfumáciaS pridaným parfumom
VôňaSantálové drevo
Krajina pôvoduGER
VarovanieVyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť12 mesiacov od otvorenia
Hmotnosť0,37 kg

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napíš recenziu

Mühle Tyčinka na holenie - Santalové drevo

Mühle Tyčinka na holenie - Santalové drevo