DAX Super Neat Viac

DAX Super Neat

Dax Dax

115119

Novinka

Purpurová plechovka, ktorá obsahuje prírodný krém na vlasy s účinkom kondicionéru s extraktom z mrkvy, ktorý nie len perfektne vystajluje tvoj účes, ale ho aj prebudí k životu a naplní ho zdravím.

Viac detailov

Skladom

8,00 €

s DPH      

6,67 €

bez DPH
0.99 kg

Dodanie: 1 až 3 týždne
Objednajte ešte za 40,00 € a získajte poštovné zdarma!

DAX Super Neat 99g

DAX Super Neat je krém na vlasy s účinkom kondicionéru, ponúka ľahké držanie, bez ich zaťaženia. Suché vlasy vyživí, hydratuje, zlepšuje ich pevnosť, pružnosť a je vhodná aj na kučeravé, či dlhé vlasy.  Ideálna pre všetky typy vlasov. Táto purpurová pomáda obsahuje všetko potrebné pre zdravé a lesklé vlasy. Sójový olej, ktorý pôsobí ako prírodný kondicionér. Uchováva vlhkosť, tým sa stávajú vlasy silnejšie. Extrakt z mrkvy pôsobí ako prírodný antioxidant, ktorý posilní vlasy a stávajú sa odolnejšie voči vonkajším vplyvom. Beta karotén pomáha udržiavať normálny rast vlasov. Vitamín E, ktorý napomáha predchádzať rozštiepeným koncom, a tým podporuje rast vlasov. Pomáha redukovať suchosť a dodáva im lesk.

Krajina pôvoduUSA
VarovanieVyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť12 mesiacov od otvorenia
Sila fixácieSlabá
BázaOlejnatá

Nanes menšie množstvo krému, rovnomerne na dlane a následne aplikuj na vlhké alebo suché vlasy. Následne vytvor požadovaný účes. Pre odstránenie krému nepotrebuješ špeciálny šampón.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napíš recenziu

DAX Super Neat

DAX Super Neat