Muhle Sada 3 mydiel Viac

Muhle Sada 3 mydiel na holenie

Mühle Mühle

124173

Novinka

Od 18. storočia sa mydlá na holenie stali klasikou medzi výrobkami na holenie. Všetky mydlá od firmy MÜHLE sa vyrábajú podľa jemných receptúr a optimálne pripravujú pokožku a bradu, či fúzy pre mimoriadne jemné a dôkladné oholenie.

Viac detailov

Dodanie 2-3 týždne

18,50 €

s DPH      

15,42 €

bez DPH
0.2 kg

Dodanie: 3 až 6 týždňov
Objednajte ešte za 40,00 € a získajte poštovné zdarma!

Muhle Sada 3 mydiel

Sada obsahuje:

Mydlo na holenie Aloe Vera

Aloe Vera mydlo na holenie je vhodné pre citlivú pokožku, ako aj pre všetky ostatné typy pleti. Samotná látka sa získava z rastlín Aloe v stredomorskej oblasti. Jeho špeciálne zložky s veľmi vysokým obsahom hydratácie upokojujú pokožku a starajú sa o ňu počas holenia. Ako kultúrna a liečivá rastlina je Aloe Vera známa už od staroveku. Má regeneračný a upokojujúci účinok. Osviežuje s dubovými listami a mätou.

Mydlo na holenie Santalové drevo

Vhodné pre normálnu až suchú pokožku. Cenné aromatické voňavé prísady pochádzajú z vybraných esencií orientálneho sandálu. Používa sa cenný éterický olej, ktorý sa získava prostredníctvom starostlivého spracovania  a viacstupňového jemného procesu destilácie. Santalové drevo má vyživujúci účinok, povzbudzuje pokožku ako aj zmysly.

Mydlo na holenie Rakytník

Mydlo je vhodné pre všetky typy pleti. Suroviny, ktoré sú použité v mydle na holenie, sú extrahované z plôch pobrežných oblastí Baltského mora. Rakytník je rastlina, ktorá je obzvlášť bohatá na vitamín C, stopové prvky a minerály. Preto je regenerácia bunkovej štruktúry podporovaná a vitalizovaná. Okrem toho je koža účinne chránená pred vonkajšími vplyvmi ako je napríklad UV žiarenie.

Krajina pôvoduGER
VarovanieVyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Typ sady na holenieKozmetická
Tradičné holenie v 7 krokoch:
1) Umy tvár a osuš ju uterákom.
2) Umiestni mydlo na holenie do holiacej šálky alebo holiacej misky. Mydlo by malo pevne zapadnúť do misky tak, aby žiadna voda neprenikla pod mydlo.
3) Nalej toľko horúcej vody, aby bolo mydlo na holenie pokryté. Umiestni holiacu kefku na mydlo tak, aby sa štetinku trochu namáčali.
4) Po niekoľkých sekundách vylej vodu z misy, tak aby mydlo nevypadlo.
5) Následne štetkou krúživým pohybom po mydle vytvor penu. Trvá to cca 3-4 min.
6) Penu aplikuj na bradu a fúzy. 
7) Pomocou žiletky klasicky ohoľ

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napíš recenziu

Muhle Sada 3 mydiel na holenie

Muhle Sada 3 mydiel na holenie