Cítiš sa veľmi mužne? 


Daj si ozdobu na bradu!


Autor: Jim Junior
Miesto: Banská Bystrica
Dátum: 23/08/2018

Konečne ti narástla brada podľa tvojich predstáv, všetko je tip – top tak ako si si to vždy predstavoval ale máš pocit, že stále tomu niečo chýba? Bradu predsa môže nosiť ktokoľvek, ale ty predsa nie si „ktokoľvek“! Chceš prejaviť svoju vlastnú individualitu, štýl a vystúpiť z radu? Ozdoba na bradu môže byť tou správnou čerešničkou na torte. Prinášame ti inšpiráciu.

Ten chlap ma riadne dobrú bradu, ktovie ako dlho mu rástla. Je perfektná!.. hm, ale dačo sa mu na nej zachytilo. Asi zbytky jedla. Bude to riadny barbar, keď sa celý za..špiní.

Tak to by si si len želal. To, čo si zbadal je drobná ozdôbka, ktorá má ukázať individualitu každého bradáča excentrickým a sofistikovaným spôsobom. Nemáš s ňou len vystúpiť z davu, máš byť dva kroky pred davom. Byť cool ešte skôr ako to bolo cool. Pripomína ti to niečo?

Prehovor si do svedomia: dobre, som chlap, páči sa mi nosiť korálky na brade..ako to ale obhájiť pred hatermi, ktorí zo mňa budú robiť hlavu gay pride? Jasné! Vyberiem si nejaký drsný motív typu lebka, kotva…alebo.. keď tie kryštáliky sa tak pekne lesknú..

Ak nevieš odolať, budeš musieť chvíľu počkať. Tento projekt od Krato Milano vyzbieral na Kickstarteri cez 8700€ a dodanie objednávok možno očakávať až v decembri 2016.

Názorná ukážka, ako to vyzerá, keď sa aplikuje tento zaujímavý šperk na bradu

Viac článkov z kategórie Ako na to

Späť na kategóriu