Bradové faily celebrítAutor: Jim Junior
Miesto: Banská Bystrica
Dátum: 23/08/2018

Ich úlohou je vyzerať na očiach verejnosti čo najlepšie. To, že sa známe tváre občas snažia zaujať zmenou imidžu je jasná vec. Aj majster tesár sa však niekedy utne a na svete je fail brada. Týmto chlapíkom to s bradovým experimentom skrátka príliš nevyšlo.  Pozrite sa na previnilcov.

BRAD PITT


Vychýrený hollywoodsky  fešáčisko, idol miliónov žien a jeho vzhľad by mu nejeden závidel. Nuž, ale došlo na bradu. Akokoľvek sa môžeme pokúsiť tento počin ohodnotiť kladne, Brad skrátka s bradou v tomto prevedení šliapol vedľa. Asi by sa mal poradiť so svojim stylistom.

DAVID BACKHAM


Pri tejto brade nemôže byť o úprave a starostlivosti ani reč. Pokiaľ sa David Backham rozhodol trucovať a nahnevať doma manželku tým, že nasadí zanedbaný look, v tom prípade by sa to ospravedlniť možno ešte dalo. Ak to ale mal byť pokus o niečo iné, tak sa zjavne nevydaril.

KEANU REEVES


Tu máme jasnú ukážku toho, že ak niekto nepravidelne zarastá mal by si pri pestovaní brady dvojnásobne posvietiť na úpravu. No, skrátka smola. Takúto bradu pochváliť nemôžme.

JOHN TRAVOLTA


John nezapustil bradu a dokonca nemôže byť reč ani o kozej briadke. Skôr by sa to dalo nazvať kozím bobkom. Pokiaľ sa snažil raziť nový trend môžeme si spokojne vydýchnuť. Neujalo sa!

MICKEY ROURKE


Nakrivo oholený poredšie rastúci fúz a ešte krivšia briadka sú možno deformované napichaným botoxom, alebo požitím omamných látok pri pokuse o úpravu. Každopádne sa jedná o dosť očividnú katastrofu. Toto radšej nikdy neskúšajte.

Viac článkov z kategórie Ako na to

Späť na kategóriu