Clippercide Sprej 500 ml Viac

Clippercide Sprej 500 ml

Barbicide Barbicide

120120

Novinka

Dokáž, že ti na zákazníkoch záleží – Dezinfikuj s Barbicide a dbaj o ich zdravie.

Viac detailov

Skladom

12,00 €

s DPH      

10,00 €

bez DPH
0.7 kg

Dodanie: 1 až 3 týždne
Objednajte ešte za 40,00 € a získajte poštovné zdarma!

Clippercide Sprej 500 ml

Sprej na dezinfekciu a mazanie strojčekov. Sprej ponúka päťnásobnú ochranu holiacich strojčekov na strihanie vlasov.  Neobsahuje aldehydy, to znamená, že nevyvoláva elegické reakcie a podráždenie. Okrem dezinfekcie zabezpečí  premazanie, chladenie, ochranu, čistenie strojčeka a bojuje proti korózii a hrdze. Ničí všetky baktérie, vírusy a plesne (  MRSA stafylokoky, Pseudomonas, Enterococcus h, TBC, Candida albicans, BVDV, Vaccinia, HIV, H1N1, HBV, HCV ( hepatitída B a C ). Sprej na dezinfekciu neobsahuje etanol, ktorý ničí kvalitu holiacich strojčekov, takže je bezpečný pre strojčeky. Sprej predlžuje životnosť vďaka obsahu antikoróznu. Sprej na dezinfekciu vytvorí na strojčeku tenkú vrstvu mazu, tým pomáha znižovať opotrebovanosť strojčeka.

Krajina pôvoduUSA
VarovanieVyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Objem500 ml
Násadku strojčeka postriekaj počas prevádzky sprejom na dezinfekciu a mazanie strojčekov. Následne ho vypni a nechaj násadku vyschnúť.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napíš recenziu

Clippercide Sprej 500 ml

Clippercide Sprej 500 ml